דף הבית » בדק בית בדרום

בדק בית בדרום

כשאתם נכנסים לתוך דירה כדי לבדוק אותה, יש דברים שאתם רואים גם בעין לא מקצועית, אבל יש דברים שמסתתרים מתחת לפני השטח. אותם לא תוכלו לגלות בכוחות עצמכם, יהיה עליכם להיעזר בחברה מקצועית על מנת להיות בטוחים כי ערכתם בדיקה יסודית, וכי המבנה אותו אתם בוחנים אינו מסתיר ליקויים שונים שמשפיעים על ההחלטות ועל הצעדים הבאים שלכם.

בדק בית בדרום

להיות בטוחים כי המבנה תקין ובטוח

בסרטון הבא תבינו בדיוק מה אנחנו בודקים ובאיזה כלים אנחנו בודקים(מתייחס לדירות חדשות מקבלן)

לא כל חברת בדק בודקת כפי שתראו בסרטון,לכן מלבד המחיר תבדקו  באמת מה בודקים.

בהזדמנויות שונות חשוב לנו לוודא כי מבנה מסוים תקין, וכי הוא אינו טומן בתוכו ליקויים חמורים. המטרה שלנו היא לדעת לקראת מה אנחנו הולכים, ומה עלינו לעשות כדי למנוע נזקים ותקלות. עבור מטרה זו בדיוק מציעות חברות בדק בית בדרום את השירותים שלהן, והן אכן תוכלנה למלא תפקיד חשוב במספר מצבים.

  1. רכישת דירה יד שניה – אדם שעומד לחתום על חוזה רכישה של דירה ישנה עלול לחוש אי בהירות. הוא לא יודע באמת מה מצב הבית, מה קורה מתחת לחיפוי החדש, ומה מסתירים הקירות הצבועים היטב. כמו כן הוא לא יכול לנחש מה יקרה לבית לאחר הגשם הראשון. כדי לרכוש דירה ישנה בשלווה, ולהיות בטוח כי הדירה אכן שווה את הסכום שדורשים עליה, חובה לבצע בדק בית יד שניה ולפנות אל חברת בדק בית בדרום.
  2. קבלת דירה מהקבלן – אבל גם כאשר רוכשים דירה חדשה מהקבלן חשוב להיעזר בשירותי חברת בדק בית בדרום. חתמתם על חוזה ושילמתם ממיטב כספכם, חשוב לכם להיות בטוחים כי הדירה אכן מתאימה לכל ההבטחות, וכי היא מגלמת בתוכה את המפרט עליו חתמתם. בעצמכם לא תוכלו לבדוק את העניין ולגלות את כל הפרטים הנוגעים לו. חברת בדק בית מקצועית בדרום היא זו שמציעה שירותי בדיקה יסודיים שיוכלו להציג בפניכם את מצב הבית ואת תקינותו.
  3. בניה של שכנים – תוספות בנייה הם מציאות קיימת ואולי אפילו רווחת בארץ. הבעיה מתחילה כאשר שכנים מרחיבים את הבית ובכך גורמים נזק לבית שלכם. לפעמים אלו נזקי רטיבות ולפעמים היזק ראייה. כדי להוכיח את מידת הנזק ניתן להיעזר בחברת בדק בית שעורכת את הבדיקה וקובעת האם הבית שלכם ניזוק כתוצאה מהבנייה.

המקצועיות של חברת בדק בית בדרום

בדק בית הוא שירות מקצועי שמחייב הרבה ידע והבנה, כמו כן יש לציין כי השירות כולל מקצועות שונים. מסיבה זו נבחר תמיד חברה אמינה ומקצועית אשר מעסיקה צוות מגוון אשר יכול לענות על הצורך של הבדיקה. בין היתר יכלול הצוות:

  • מהנדס בניין – המהנדס יבדוק את כל רכיבי המבנה שעומדים בדרישות התקנים הישראלי
    והתקנות כגון בדיקות :ריצוף, אינסטלציה, חשמל, טיח, אלומיניום, דלתות , מסגרות, איטום ונזילות.
  • מהנדס קונסטרוקטור – במידה וקיים חשד לבעיות בביסוס המבנה יוזמן מהנדס קונסטרוקטור הבוחן את הבית מבחינת ההנדסה והתכנון כדי להבטיח כי המבנה יציב ואינו חשוף לסכנות בגין ליקויי הנדסה.
  • חשמלאי – במידה וקיים חשד לבעיות חשמל בדירה ,יוזמן חשמלאי מוסמך לבדיקה יסודית כוללת גם את בדיקת מערכת החשמל הביתית. כדי להבטיח כי המערכת תקינה ועונה על הדרישות, וכי לא בוצעו פעולות פיראטיות שעלולות להתברר כמסוכנות.
  • אטימה ומים – אחוז ניכר מכלל הליקויים שמתגלים במבנים קשורים לרטיבות ואטימה. מכיוון שכך תתבצע הבדיקה הזו באופן יסודי ביותר, ובעזרת מכשור מתקדם ומתאים. הבדיקה נועדה להבטיח כי הגג אטום היטב, כי המרתף אינו נוטה לבעיות הצפה, וכי כל הצנרת של המים והביוב במצב תקין.
  • רעש ובידוד – במידה וקיים חשד לרעש סביבתי ניתן להזמין בחברתנו בודק אקוסטיקה  העורך בדיקת רעש ומוודא כי הבידוד שבוצע בדירה מתאים לתקנים.

להיות בטוחים כי הנכס תקין

בדיקה של חברת בדק בית בדרום מבטיחה לבעל הנכס או לרוכש כי הנכס תקין וכי הוא אינו מסתיר תחתיו בעיות שונות שעלולות להפריע ולגרום עוגמת נפש מרובה. הדו"ח שיוגש עם סיום הבדיקה יפרט ליקויים וכן הצעות לתיקון.

דילוג לתוכן