דף הבית » בדק בית מחיר, המלצות וכל מה שרציתם לדעת
בדק בית מחיר והמלצות

בדק בית מחיר, המלצות וכל מה שרציתם לדעת

אם אתם בהליך של רכישת נכס או שרכשתם דירה מקבלן וטרם נכנסתם לבית (או גם לפני שנת בדק), ועליכם לבצע בדק בית, המלצות מקצועיות בעמוד זה יסייעו לכם לבצע את ההליך על הצד הטוב ביותר, עם אנשי המקצוע המוכשרים ביותר! מהו בדק בית? מה בודקים בו? טווח מחיר בדק בית? כל המידע בעמוד שלפניכם.

מהו בדק בית?

בדק בית הינו הליך מקצועי וחשוב מאוד, אשר תפקידו לבדוק ליקויים שיכולים להימצא בבית שאתם מתכוונים לרכוש.
מה שאומר במילים אחרות, השפעה ישירה על מחיר הנכס במקרים מסוימים, או מחויבות של הקבלן לתיקון ליקויים, במקרים נוספים.
בדק בית מתבצע לפני מסירת דירה חדשה מקבלן, וגם עבור דירה יד שנייה. בדק הבית בודק וסוקר באופן מקצועי ומוקפד את כל מה שחשוב לבדוק לגבי הנכס, ועל כך נפרט מיד.

שימו לב שמחיר בדק בית נמוך מ-0.1% ממחיר דירה ממוצעת בישראל, כך שההוצאה זניחה ביחס לתמורה.

מה בודקים במהלך הבדיקה ומדוע הבדיקה הזו קריטית?הכל בסרטון הבא

בדק בית בודק כאמור את כל הנכס מכל הבחינות: אינסטלציה, ריצוף, חשמל, נזילות ורטיבות, איטום, בנייה ועוד. הבדיקה הזאת קריטית מכיוון שהיא עשויה להעלות ליקויים ובעיות שיש לטפל בהם, ויפה שעה אחת קודם, על אחת כמה וכמה – לפני הכניסה לנכס.
אף אחד לא רוצה לגלות בעיות אינסטלציה, רטיבות או חשמל, חלילה, לאחר המעבר לבית החדש, מה שעשוי לגרום לעוגמת נפש מיותרת, לעיכובים בחזרה לשגרה, ולהוצאות כספיות לא צפויות.

ליקויי בנייה

ליקויי בנייה עשויים לקרות בשלב כלשהו בתהליך הבנייה של הנכס, והם מתייחסים לכל אי ההתאמות בנכס מבחינת תקנות וחוקים, בין מה שאמור להיות באופן חוקי, לבין מה שנראה בפועל. זה יכול לבוא לידי ביטוי בכל התחומים שציינו לעיל, ובנוסף גם בדלתות, חלונות, זגוגיות לא בטיחותיות ועוד.
ליקויי בנייה נפוצים

בדק בית – מחיר

אם תחפשו באינטרנט "בדק בית מחיר", תקבלו טווח מחירים רחב מכיוון שלא מדובר במחיר קבוע.
המחיר נע בין 1025 – 3,000 ש"ח, כאשר המחירים לא כוללים מע"מ. (יש לומר כי המחיר נקבע בהתאם לגודל הנכס, סוג הנכס, וסוגי הבדיקות שמבוצעות.)
במידה ומדובר בדירה חדשה מקבלן או דירה יד שנייה לפני רכישה, התעריפים שונים.

בדק בית – המלצות

אם אתם מעוניינים לרכוש נכס חדש או יד שנייה, אנו ממליצים על שירותים מקצועיים של חברתנו, אשר מספקת בדק בית מקיף, בעל מפרט טכני מדוקדק, אשר ייתן לכם את כל הנתונים החשובים והמהותיים, לפני ביצוע הליך משמעותי של רכישה או מכירת נכס.
חשוב לציין עוד כי הליך זה נעשה על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ובעלי ניסיון.

דילוג לתוכן