תפריט
בדק בית מחיר והמלצות

בדק בית מחיר, המלצות וכל מה שרציתם לדעת

אם אתם בהליך של רכישת נכס או שרכשתם דירה מקבלן וטרם נכנסתם לבית (או גם לפני שנת בדק), ועליכם לבצע בדק בית, המלצות מקצועיות בעמוד זה יסייעו לכם לבצע את ההליך על הצד הטוב ביותר, עם אנשי המקצוע המוכשרים ביותר! מהו בדק בית? מה בודקים בו? מה טווח המחירים של בדק בית? כל המידע בעמוד שלפניכם. 

מהו בדק בית?

בדק בית הינו הליך מקצועי וחשוב מאוד, אשר תפקידו לבדוק ליקויים שיכולים להימצא בדירה שאתם רוכשים.

מה שאומר במילים אחרות, השפעה ישירה על מחיר הנכס במקרים מסוימים, או מחויבות של הקבלן לתיקון ליקויים, במקרים נוספים.

בדק בית מתבצע לפני מסירת דירה חדשה מקבלן, וגם עבור דירה יד שנייה. בדק הבית בודק וסוקר באופן מקצועי ומוקפד את כל מה שחשוב לבדוק לגבי הנכס, ועל כך נפרט מיד.

מה בודקים בבדק בית ומדוע הבדיקה הזו קריטית?

בדק בית בודק כאמור את כל הנכס מכל הבחינות: אינסטלציה, ריצוף, חשמל, נזילות ורטיבות, איטום, בנייה ועוד. הבדיקה הזאת קריטית מכיוון שהיא עשויה להעלות ליקויים ובעיות שיש לטפל בהם, ויפה שעה אחת קודם, על אחת כמה וכמה – לפני הכניסה לנכס. אף אחד לא רוצה לגלות בעיות אינסטלציה, רטיבות או חשמל, חלילה, לאחר המעבר לבית החדש, מה שעשוי לגרום לעוגמת נפש מיותרת, לעיכובים בחזרה לשגרה, ולהוצאות כספיות לא צפויות. 

ליקויי בנייה בבדק בית

ליקויי בנייה עשויים לקרות בשלב כלשהו בתהליך הבנייה של הנכס, והם מתייחסים לכל אי ההתאמות בנכס מבחינת תקנות וחוקים, בין מה שאמור להיות באופן חוקי, לבין מה שנראה בפועל. זה יכול לבוא לידי ביטוי בכל התחומים שציינו לעיל, ובנוסף גם בדלתות, חלונות, זגוגיות לא בטיחותיות ועוד. 

ליקויי בנייה נפוצים

בדק בית – מחיר

אם תחפשו באינטרנט "בדק בית מחיר", לא בטוח שתוכלו למצוא נתונים מדויקים לגבי המחיר של בדק בית, מכיוון שלא מדובר ב"פיקס פרייס" אלא בהתאמה אישית על פי סוג הנכס וגודלו.

כן נוכל לציין כי המחיר נע בין 1025 שקלים עבור דירה לבין 3,000 שקלים לבית פרטי, כאשר המחירים לא כוללים מע"מ.

זהו טווח רחב וחשוב לציין כי המחיר נקבע בהתאם לגודל הנכס, סוג הנכס, וסוג הבדיקה. אם מדובר בדירה חדשה מקבלן או דירה יד שנייה לפני רכישה, התעריפים שונים. 

בדק בית – המלצות

אם אתם מעוניינים לרכוש נכס חדש או יד שנייה, אנו ממליצים על שירותים מקצועיים של חברתנו, אשר מספקת בדק בית מקיף, בעל מפרט טכני מדוקדק, אשר ייתן לכם את כל הנתונים החשובים והמהותיים, לפני ביצוע הליך משמעותי של רכישה או מכירת נכס.

חשוב לציין עוד כי הליך זה נעשה על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ובעלי ניסיון.

Print Friendly, PDF & Email
דילוג לתוכן