דף הבית » בדק בית בתל אביב
בדק בית בתל אביב

בדק בית בתל אביב

חברת בדק בית בתל אביב הינה חברה מומחית שמציעה שירותי בדיקה למבנים ולבתים. המטרה של השירות היא לבחון את מצב המבנה או הבית, ולקבוע בצורה מקצועית ומפורטת האם קיימים בה ליקויים, ובמידה וכן – מה יש לעשות כדי לתקן זאת. שירותי חברות בדק הבית אלו שירותים נחוצים מאוד, והם ממלאים תפקיד הכרחי במצבים שונים.

בסרטון הבא תראו בדיוק מה אנחנו בודקים בדירה חדשה מקבלן

מתי נכון לפנות אל חברת בדק בית בתל אביב ?

  • קבלת דירה מקבלן – רכשתם דירה חדשה? ברכותנו לכם! אכן שלב חשוב ומרגש כאחד. אבל לפני שאתם נכנסים לדירה ומתחילים לרהט אותה ברוב התרגשות, כדאי לכם לזכור כי יש לבצע בדיקת בדק בית יסודית ומקצועית. וזאת כדי להבטיח כי הדירה שקבלתם אכן עונה על כל דרישות התקן, שהיא מציעה לכם חווית מגורים תקינה ובטיחותית, וכי היא עונה על כל מה שרשום בחוזה.
  • רכישת דירה ישנה – רכישת דירה יד שניה היא צעד מאתגר. וזאת כי אתם בוחנים את הבית ומקבלים גם את הצעת המחיר. אבל אתם לא יכולים לנחש: האם הבית אכן מתאים לכם? האם הוא תקין וישמש אתכם כראוי? ואולי הוא טומן בחובו בעיות שונות וכשלים? בדיקות בדק בית בתל אביב זו הבדיקה שתעזור לכם לקבל את מלוא המידע הנחוץ לכם לשם קבלת ההחלטה.

אילו היבטים כלולים בבדק בית בתל אביב בהתאם לנחיצות?

בדק בית בתל אביב כולל היבטים שונים, והוא חותר לתת ללקוח תמונה מלאה ככל האפשר על הנכס הנבדק. הנושאים שנבדקים בבדיקה הם אלו:

  1. תקני בנייה – כדי להבטיח את הבטיחות של התושבים קיימים בארץ תקני בנייה. הללו מתייחסים לנושאים שונים של בטיחות. במהלך בדק בית ייבחנו כל הפרטים על מנת להבטיח כי המבנה אכן מתאים לתקני הבנייה, וכי הוא נחשב לבטיחותי. בדיקה זו נעשית ע"י מהנדס בניין ובמידה וימצאו ליקויים חשוב לדעת כי יבוצעו בדיקות מעמיקות נוספות ע"י צוות ובעלי מקצוע נוספים אשר תפקידם יפורט בסעיפים הבאים.
  2. הנדסה – בדיקת הנדסה מתבצעת כמובן על ידי מהנדס קונסטרוקציה שהוכשר לכך. הוא יבדוק את יציבות המבנה, את היסודות שלו, את העמידות שלו.
    התייחסות מיוחדת תינתן למבנים בהם נוספו תוספות בנייה באופן עצמאי על ידי בעלי הנכס.
  3. רטיבות ואינסטלציה – בכל דירה קיימת מערכת מים ואינסטלציה. המערכת נועדה לספק מים ולפנות אותם לאחר השימוש. במידה ויש בעיות במערכת עלולות להיות נזילות ורטיבות בקירות המבנה. בדיקת בדק בית שמה דגש על נושא זה, מכיוון שהתחום נחשב לרגיש ועלול להסב נזקים חמורים למבנים. כמו כן נבדק נושא האיטום של המבנה.
  4. בידוד ורעש – בית נועד לספק לדיירים שקט ושלווה. במידה ויש בעיות בידוד עלול להיווצר מצב בו יש רעשים בדירה וכן הפרעות מצד דירות שכנות. בדיקת בידוד מתבצעת באמצעות מכשור מתקדם וייעודי.
  5. חשמל – כמו כן בודקת החברה את מערכת החשמל שקיימת בדירה. המטרה היא לוודא כי המערכת תקינה ועונה על הצורך. כמו כן בודקים את הבטיחות של המערכת על מנת להבטיח כי אין כשלים שעלולים לסכן את יושבי הבית.

דו"ח מפורט והמלצות

לאחר סיום הבדיקה עורכת החברה דו"ח מפורט אשר בו תהיה התייחסות לכל הממצאים של הבדיקה. בנוסף תציין החברה המלצות לתיקון ליקויים קיימים. דו"ח של חברת בדק בית בתל אביב הינו מסמך בעל משמעות, והוא בהחלט יצביע על הצעדים הבאים אותם נכון וכדאי לבצע. במידה ומדובר על בדק בית לפני קניית דירה, הממצאים עשויים להשפיע על קבלת ההחלטה בדבר הרכישה. במידה ומדובר על דירה שנרכשה הדו"ח ישמש עבור התמקחות מול הקבלן ומילוי הדרישות של הקונה בהתאם לנדרש.

דילוג לתוכן