דף הבית » בדק בית בבאר שבע

בדק בית בבאר שבע

רכישת דירה היא לא עניין פשוט. זה צעד משמעותי כל כך שיש לו היבטים רבים. במיוחד כשמדובר על דירה שמיועדת למגורים. אבל לא רק. תמיד חשוב לפעול באופן אחראי ושקול, ולוודא כי אנחנו מנהלים את העסקה באופן הנכון ביותר. כך נוכל להפחית ככל האפשר את הסיכונים ולקוות כי נהיה מרוצים מהקניה.

שירותי בדק בית בבאר שבע

אחד השירותים הנחוצים לנו לקראת רכישת דירה זהו שירות בדק בית. שירות זה ניתן על ידי חברת בדק בית בבאר שבע אשר מבצעת בדיקה מקצועית ויסודית על ידי צוות מומחים. המטרה היא לבדוק את הדירה אותה אתם שוקלים לרכוש, ולקבוע האם היא אכן שווה את הסכום הנדרש עליה. הבדיקה תכלול היבטים שונים אשר שואפים לקבוע האם הערך שלה ריאלי, כמו כן נועדה הבדיקה לוודא כי הדירה תקינה ומתאימה למגורים, וכי היא אינה מסתירה תחתיה ליקויים שונים שעלולים לצוץ על פני השטח במהלך תקופת המגורים בה.

מה כוללת בדיקת בדק בית?

בדיקת בדק בית כוללת מספר היבטים. וזאת כדי להסיר חששות בדבר ליקויים קיימים או בעיות שעלולות לעמוד לכם לרועץ.

כנסו לסרטון ותראו ותלמדו מה אצלנו  בודקים בבדק בית בידרות חדשות מקבלן:

תחילה מקיימים בדיקה ראשונית ע"י מהנדס בניין אשר בודק את המבנה ומבצע בדיקות: ריצוף, טיח, אלומיניום, דלתות, מסגרות, חשמל, איטום, אינסטלציה ונזילות ובמידת הצורך מגיע צוות אשר מבצע בדיקות מעמיקות יותר כגון:

  • בדיקת מהנדס קונסטרוקציה – בדיקת זו מתבצעת על ידי מהנדס קונסטרוקציה. הבדיקה כוללת את יסודות המבנה כולו ואת יציבות הבית. כולל בדיקת מרפסות או תוספות בנייה במידה והתבצעו במהלך השנים.
    בדיקה זו תבדוק ביתר יסודיות מבנים ישנים שיתכן וניזוקו במהלך השנים, וכתוצאה מכך התערערה יציבותם.
  • בדיקת רעש ובידוד – היבט נוסף שנבדק על ידי חברת בדק בית הוא נושא הרעש והבידוד. איכות חיים נמדדת גם בשקט שניתן להשיג בבית ובבידוד מהרעשים החיצוניים בבניין או ברחוב.

הדו"ח שיעשה לכם סדר בדברים

לאחר ביצוע בדיקת בדק בית תקבלו לידיכם דו"ח ליקויי בניה מפורט שבו מסוכמים הליקויים שהתגלו במבנה. כמו כן תקבלו את כל המידע בדבר התאמת המבנה לתקנים, ותיקון כל הליקויים שהתגלו במבנה.

מתי מומלץ להזמין שירותי בדק בית בבאר שבע?

יש מספר מקרים בהם מומלץ להזמין שירותי בדק בית:

קבלת דירה מהקבלן – במידה ורכשתם דירה חדשה מהקבלן, חשוב יהיה לערוך בדק בית יסודי. בדיקה זו נועדה לוודא כי המבנה עומד בתקנים הנדרשים. כמו כן שהוא תואם את כל המפרט שקיים בחוזה הרכישה. כך אתם יכולים לוודא כי הדירה אכן עונה על הציפיות שלכם, וכי אתם עתידים לעשות בה שימוש הולם ללא תקלות.

רכישת דירה יד שניה – לקראת רכישת דירה ישנה עליכם לוודא כי הדירה לא צברה נזקים ולא כוללת גם בעיות ותקלות.

במהלך בניה – במידה ורכשתם דירה על הנייר או במהלך שלבי הבנייה, יהיה חשוב לערוך בדיקות שלד במהלך הבנייה. וזאת כי בשלב זה ניתן לבחון את מבנה השלד ואת כל התהליך שחברת הבנייה מבצעת.

דילוג לתוכן